Субота, 20.04.2024, 18:21

«  Січень 2020  »

Головна » 2020 » Січень » 29 » Буккроссинг
Буккроссинг

Буккроссинг – цепроцес, при якому люди обмінюються книгами.

Наприкінці літа за ініціативи бібліотекаря школи №19 Огородник Людмили Володимирівни запроваджено громадський рух “Буккроссинг” – процес, при якому люди обмінюються книгами, і тим самим пропагують культ читання. (Людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці (парк, кафе, потяг), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати. Та у своючергу (за бажанням) повинна повторити процес. Ця практика є дуже популярною в Європі та Америці, а тепер – і в Україні).
– Організувати вільний обмін книгами ми вирішили в школі облаштували місце де кожен міг взятии собі книгу і залишити будь-яку іншу свою. Для тих, хто ще не знає, що таке Буккроссинг, розмістили інформацію.

На поличках поклали по десять читабельних книг, які принесли з дому бібліотекар, вчителі, батьки і стали спостерігати за процесом.

Очевидно, ще невсі знають що таке Буккроссинг, і не готові, позичити, обмінятися чи просто віддати комусь свою книгу.
У подальшому ми плануємо створити сайт, де читачі реєструватимуться і залишатимуть своївідгуки та пропозиції щодо хобі Буккроссинг.

Спостерігаючи за читачами не сміливо але є результати. Початок є! На поличці з’явились нові книги які хтось приніс.

– Книги приносять користь лише тоді, коли їх читають, а не коли вони припадають пилом на полиці. Тож, дорогі білоцерківці, приєднуйтесь до всесвітнього руху Буккроссинг! Не бійтеся зробити свою книгу вільною! Принесіть те чи інше видання у велелюдне місце, і залиште його для своїх земляків.

З повагою Людмила Володимирівна.

Переглядів: 167 | Додав: Biblioteka19 | Рейтинг: 0.0/0