Субота, 20.04.2024, 17:14

Бібліотека спеціальної школи №19 м. Білої Церкви

«  Жовтень 2016  »

Користувачів: 0
Головна » 2016 » Жовтень » 17 » День Українського козацтва"Козацькому роду нема переводу"
День Українського козацтва"Козацькому роду нема переводу"

До Дня Українського козацтва «Козацькому роду нема переводу»

Споконвіку запорозькі козаки були героїчними захистниками українського народу, їхні подвиги та звитяги вражали,вони прославились у боях, боронячи Україну,вкривши себе невмирущою славою.

І сьогодні молоде покоління України ,ці найменші гілочки роду українського, мають знати, що вони нащадки тих козаків, а тому мають вирости сильними, мужніми, гідними.

14 жовтня – День українського козацтва, Покрови Присвятої Богородиці, їхньої покровительки. У рамках цього свята 13 жовтня у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі №19 на досить високому рівні було проведено загальношкільний виховний захід, підготовлений бібліотекарем школи Огородник Л.В. та вчителем ПереломоюТ.Б

Упідготовці  і проведенні заходу взяли  участь і інші досвідчені педагоги: Юрченко Т.В., Кіча С.В., Торбенко О.Г., Лугова Н.А.. На початку свята заступник директора школи з виховної роботи Довгопола І.В. привітала всіх зі святом і побажала школярам бути гідними, щоб зватися козачатами.

Школярі дізнались багато нового і цікавого про життя і боротьбу козаків у минулому, вони управлялися у козацьких забавах, спритності, умінні, за що отримали відзнаки у вигляді символічних медалей,читали гуморески,співали пісні. А в кінці свята всім учасникам було прочитано молитву за мир на Україні і спокій.

Цей захід справив на школярів значний виховний вплив,формуючи в них почуття відданості, патріотизму,любові до рідної країни.

Переглядів: 279 | Додав: Biblioteka19 | Рейтинг: 0.0/0