Субота, 20.04.2024, 17:48

"Магія зимових свят"

Українські вечорниці

Починаємо вже не раз

Хай сміх, і пісня ллється

В серці кожного із нас

Обійдіть весь світ безмірний

І скажіть в якій країні

Так зберігся скарб безцінний,

Як у нас, на Україні?

Радо зустріли всіх присутніх на вечорницях дві господині: Огородник Л.В.,та Лугова Н.А. Вони запросили всіх до хати: хлопців, дівчат та молодиць. Жартували, веселились, розповідали гуморески, ліпили вареники,гадали на судженого, розповідали різні пригоди.

Прикасили свято незвичайні гості: «Червона шапочка» та «Шоколадниця».Своєю виставою вони привітали учнів та весь педагогічний колектив зі святом Святого Миколая,а також подарували ласощі.(Червону шапочку та Шоколадницю зіграли працівники Ценральної бібліотеки для дорослих – Наталя Олексіївна та Неля Володимирівна.)

А учні школи інсценували уривок із повісті Г.Квітки –Основ’яненка «Сватання на Гончарівці», де головними персонажами були: Ульяна- Токаренко Даря,Стецько – Лагута Владислав,Олексій- Качан Олександр.

А ось стукіт…

Несподівано прийшов сам Святий Миколай. Він привітав всіх присутніх з великим православним святом.Розповів про традиції та звичаї українського народу,загадував загадки дітям,подарував подарунки.Незабутнє свято надовго залишиться в пам’яті учнів,батьків  та педагогів.

Переглядів: 281 | Додав: Biblioteka19 | Теги: Магія зимових свят | Рейтинг: 0.0/0